Gwarancja

Towary mogą posiadać gwarancję producenta, sprzedawcy lub importera. W wypadku towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji oraz czasu na jaki została udzielona jest każdorazowo prezentowana w opisie towaru na stronach internetowych sklepu.

W przypadku produktów użytku domowego takich jak worki na śmieci, zestawy kosz z workami na śmieci towar podlega wymianie gwarancyjnej w przypadku, gdy nie spełnia wymogów zgodnych z opisem i parametrami produktu (opis i parametry produktu dostępne są na etykiecie lub w karcie produktu na stronie www.binco.pl).

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Jeśli jednak nasz produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o szczegółowe opisanie wady produktu wysyłając email na adres reklamacje@binco.pl. Jest możliwe również skorzystanie z gotowego formularza reklamacji towaru dostępnego do pobrania na stronie Reklamacje i zwroty i przesłanie go do nas w formie elektronicznej lub papierowej.