O naszych produktach

slogan

Naszą misją jest dostarczenie Wam produktów, które polubicie wiedząc, że dbamy przy tym o nasze środowisko naturalne.

Bag-in-bag System

bag-in-bag system

Nasze worki jako jedyne na rynku są wykonane w opracowanym przez nas systemie "Bag-in-bag System" (system worek w worku). Worki w rolce to już historia. Nasze rozwiązanie daje Ci wygodę użytkowania. Już nie musisz za każdym razem, gdy wyrzucisz śmieci zakładać nowy worek do pojemnika. Zrobiliśmy to za Ciebie!

Najwyższa jakość

Wszystkie typy i pojemności worków Binco mają w standardzie taśmę ściągającą, która ułatwia ich wyciąganie i przenoszenie. Nasze worki wytworzone są z wysokiej jakości surowców. Polimer LDPE użyty do ich produkcji charakteryzuje się dużą elastycznością i odpornością na rozerwanie. Nawet jeśli w worku pojawi się dziura, to nie spowoduje to dalszego jego rozerwania. Używając naszych worków możesz mieć pewność, że bez stresu i z godnością dotrzesz do śmietnika bądź zsypu nawet z najcięższym workiem.

Dbamy o nasze środowisko

Nasze worki na śmieci zawierają w swoim składzie specjalny dodatek d2w, który powoduje, że po 1,5 roku do 2 lat zaczyna się proces ich degradacji. To unikat wśród worków na śmieci dostępnych na rynku, a my to mamy w standardzie.

Degradacja worków zachodzi w naturalnych warunkach środowiskowych w obecności tlenu, który znajduje się w powietrzu. Czas rozkładu worka zależy od temperatury oraz wilgotności środowiska w jakim się znajduje. Czas rozkładu naszych worków jest nieporównywalnie krótszy niż czas w jakim rozkładają się tradycyjne worki na śmieci. Zwykłe worki potrzebują na to 300-400 lat. Jest różnica, prawda ?

Poniższy film przedstawia proces rozkładu tworzywa sztucznego z dodatkiem d2w.

Smart Pack

Zapomnij o zwykłych workach w rolce! Dajemy Ci wygodne rozwiązanie gotowe do zastosowania z każdym standardowym pojemnikiem na śmieci. Zakładasz raz, wyciągasz 15 razy!

Smart Bin

Planujesz ognisko, grilla, camping, wyjazd pod namiot, a może chcesz użyć go w domu? Z naszym Smart Binem jesteś zawsze mobilny i ekologiczny!

Rozwijamy się

Każdego dnia pracujemy nad tym, abyś mógł wygodniej pozbywać się swoich śmieci.

Już wkrótce dostępne w sprzedaży: